Mbani të qeshurat, “Vëllai i Madh” ngrin Stresin dhe Brunon në orët e vona (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi dhe Bruno kanë qëndruar zgjuar deri në orët e vona të natës.

Teksa të dy u pajtuan për të shkuar në gjumë, “Vëllai i Madh” i ka ngrirë në një moment goxha kritik, njofton Klankosova.tv.

Ata u desh të stoponin teksa ishin duke i palosur batanijet dhe momenti është goxha qesharak.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/mbani-te-qeshurat-vellai-i-madh-ngrin-stresin-dhe-brunon-ne-oret-e-vona-video/