Mbresa dyshon në rritjen e flokëve të Artanit (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa Hajrullahu, ka thënë se po dyshon në rritjen e flokëve të Artan Thaqit.

Derisa artistja fliste me humoristin në oborrin e shtëpisë, i tha se ka mundur të mendojë strategji shumë kohë para se të futej në BBVK, dhe këtu bëjnë pjesë edhe flokët.

“Për me u dok ma cute, më pak i rrezikshëm”, i tha Mbresa, Artanit.

Më pas, aktori, djali i të ndjerit Rasim Thaqi – Cima, e tregoi arsyen e rritjes së flokëve të cilën mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-dyshon-ne-rritjen-e-flokeve-te-artanit-video/