Mbresa: Largimi i Melisës më ka lënë pa një copë shpirti, ndihem si e divorcuar (VIDEO)

2023-03-04

Screenshot 2023 03 04 212157.png

Banorët e Big Brother VIP Kosova, gjatë mbrëmjes së sotme kanë luajtur lojën me shishe, ndërsa i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet, njëri-tjetrit.

“Si po e ndjen veten tash që ka shkuar Melisa?”, ka qenë një pyetje e bërë nga Artani për Mbresën.

“Si të jem e divorcuar, sikur të isha e martuar 15 vjet edhe me e jetua një jetë shumë të çmendur me partnerin, me zgjedh mos me pas fëmijë që me u kënaq bashkë dhe pastaj me u divorcu. Si të mu heq një copë shpirti”, ka thënë Mbresa pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-largimi-i-melises-me-ka-lene-pa-nje-cope-shpirti-ndihem-si-e-divorcuar-video/