Mbresa: Mund të provosh t’i shohësh gjërat e tjera, por gishti ta merr vëmendjen (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banori më i ri i shtëpisë së “Vëllait të Madh”, aktori Vedat Bajrami duket të ketë sjellë atmosferë shumë pozitive tek banorët e tjerë.

E të qeshurat, tashmë janë bërë pjesë e pandashme e shtëpisë falë batutave të Vedatit, ndërsa gjatë një bisede të sotme Mbresa ka kujtuar një prej skenave të tij të aktrimit.

“Ajo skena me çorapë të ‘qkoqta’ që është me një gisht jashtë, mundesh të provosh t’i shikosh gjërat e tjera, por gishti ta merr vëmendjen”, ka thënë Mbresa.

Por, si ia ktheu Vedati? Këtë e kuptoni përmes linkut në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-mund-te-provosh-ti-shohesh-gjerat-e-tjera-por-gishti-ta-merr-vemendjen-video/