Mbresa për Xhulin teksa flet me Stresin: Kjo më ka bo promocion për të më larguar (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa i ka treguar Stresit për një debat që e pati me Julianën sot gjatë ditës.

Ajo i tha atij se Juliana i ka bërë promocion që të shkojë deri në finale.

“Ti më ke bërë promocion për të më larguar”, ka thënë Mbresa.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-per-xhulin-teksa-flet-me-stresin-kjo-me-ka-bo-promocion-per-te-me-larguar-video5/