Mbresa planifikon fjalët që do t’ia thotë Stresit nesër në darkën e të nominuarve (VIDEO)

2023-03-01

Screenshot 2023 03 01 183530

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa në një bisedë që kishte me Melisën në dhomën e gjumit ka zbuluar një plan të sajin, që pritet ta realizojë në darkën e nesërme të banorëve të nominuar.

Ajo i ka listuar gjërat që pritet t’ia thotë Stresit në darkën e nesërme, teksa pos tyre të ulur në tryezë do të jenë edhe Xhuli, Melisa, Vedati dhe Artani.

E për t’i zbuluar gjërat që Melisa zotohet që do të ja thotë Stresit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/mbresa-planifikon-fjalet-qe-do-tia-thote-stresit-neser-ne-darken-e-te-nominuarve-video/