Mbresa pyet Xhulin: Pse ke dashtë me më heq qafesh? (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa dhe Xhuli kanë debatuar goxha shumë gjatë natës së mbrëmshme në lavanderi.

Këngëtarja e ka pyetur Xhulin se pse ka dashur ta heqë qafe sa i përket lojës brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Për këtë, sigurisht Xhuli pati një përgjigje.

Ndiqni diskutimin e tyre të fortë në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-pyet-xhulin-pse-ke-dashte-me-me-heq-qafesh-video/