Mbresa, Vedatit: A beson në botën tjetër? (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa sot i ka bërë një pyetje Vedatit më ndryshe se herave tjera.

Ajo i ka thënë atij: “A beson në botën tjetër?”.

Në ato momente Vedati tha se beson që shpirti i një njeriu nuk vdes kurrë.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mbresa-vedatit-a-beson-ne-boten-tjeter-video/