Me plis mbi kokë e mantel të bardhë, Vedati i uron mësimdhënësit për “7 Mars” (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, aktori Vedat Bajrami, i njohur masivisht për rolin e tij si “Sahiti”, e ka interpretuar këtë të fundit me rastin e festës së “7 Marsit”.

Kësisoj, me mantel të trupit dhe plis të bardhë mbi kokë, Vedati i ka uruar të gjithë mësimdhënësit në ditën e tyre.

E për ta parë më në detaje këtë urim të Vedatit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/me-plis-mbi-koke-e-mantel-te-bardhe-vedati-i-uron-mesimdhenesit-per-7-mars-video/