“Më rrahu, e pash vetën në një qoshe”, Juliana i tregon Edonit arsyen e ndarjes me ish të dashurin (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana i ka treguar Edonit për një lidhje të dashurisë që e ka pasur dhe arsyen se pse është ndarë.

Ajo tha se ish i dashuri i saj i kishte shkaktuar një kohë dhunë fizike.

“E pash veten në një qosh, duke u mbrojtur me duar dhe ai më sulmonte fizikisht me grushte”.

“Thash në një moment me veten, çfarë është duke më ndodhur a jam kjo unë, unë jam grua e fortë, si e kam lejuar një person të më abuzojë fizikisht”.

“Në atë moment, atë nuk e njihja ai u bë krejt një person tjetër dhe jo ai që unë isha dashuruar”, ka thënë Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/me-rrahu-e-pash-veten-ne-nje-qoshe-juliana-i-tregon-edonit-arsyen-e-ndarjes-me-ish-te-dashurin-video/