Melisa flet me Andin për shoqërinë që e ka me Mbresën (VIDEO)

2023-03-02

Melisa 1.jpg

Andi ka biseduar me Melisën për Mbresën dhe shoqërinë që kanë këto të dyja.

Melisa i tha atij se e vlerëson që ajo i tregon për gjërat që të tjerët brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova flasin për të kur ajo nuk është prezente.

“Po të mos më tregonte ajo për gjëra këtu brenda, jashtë nuk do ta vazhdoja shoqërinë me të”, ka thënë Melisa.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-flet-me-andin-per-shoqerine-qe-e-ka-me-mbresen-video/