Melisa i thotë Mbresës se ia vlerëson mbështetjen e dhënë brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-03-02

Melisa Mbresa.jpg

Melisa i ka thënë Mbresës se e vlerëson për shoqërinë që ia ka ofruar brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Isha duke biseduar me Julianën dhe i thash se e vlerësoj lojën tënde, nga 100 për qind, 80 për qind je fokusuar në lojë dhe 20 për qind ke menduar për shoqëri”, i tha Melisa, Mbresës.

Ajo shtoi se e vlerëson që Mbresa i ka treguar se çfarë ka thënë Vedati për të kur ajo nuk ka qenë prezente.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-i-thote-mbreses-se-ia-vlereson-mbeshtetjen-e-dhene-brenda-shtepise-video/