Melisa me shumë pakënaqësi, i rrëfehet Andit (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Melisa ka bërë një diskutim të gjatë sot me Andin.

Këngëtarja nga Shqipëria pati shumë pakënaqësi për disa banorë, me theks të veçantë Vedatin, dhe për këtë ai u rrëfye tek Andi.

Ajo përmend edhe historinë e saj të ngacmimit seksual.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/melisa-me-shume-pakenaqesi-i-rrefehet-andit-video/