“Messit i është prishur motori”, thotë Xhuli pas ndeshjes Bayern-Paris (VIDEO)

2023-03-08

333848223 3180198738792571 4308336165890641341 N.jpg

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli duke folur me konkurrentët e tjerë rreth lojës derbi Bayern-Paris, një koment ka dhënë edhe për legjendën e futbollit, Lionel Messin.

Ajo ka thënë se Messi duket të ketë probleme, pasi që nuk i jepi dot fitoren PSG-së.

“Messit valla i është prishur motori”, ka thënë pos tjerash Xhuli. Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/messit-i-eshte-prishur-motori-thote-xhuli-pas-ndeshjes-bayern-paris-video/