Momente të Gresa Hotit gjatë fotosesionit me Artan Korenicën (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë ditës së djeshme, Gresa Hoti ka realizuar një fotosesion me Artan Korenicën.

Fotografi i njohur ka shkrepur momente interesante të modeles në shumë cepa të shtëpisë më të famshme në vend.

Ndiqni më poshtë videon me disa momente.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/momente-te-gresa-hotit-gjate-fotosesionit-me-artan-korenicen-video/