Momenti kur Vedati frikëson për “vdekje” Fisin (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedat Bajrami ka frikësuar për “vdekje” Fis Junikun.

Në videon më poshtë mund ta shihni momentin kur aktori fshihet prapa derës së dhomës së gjumit dhe frikëson shumë ish-banorin e Big Brother VIP Kosova.

Ndiqni pamjet.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/momenti-kur-vedati-frikeson-per-vdekje-fisin-video/