Mos e humbisni këtë reagim qesharak të Stresit brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-03-09

Stresi 10

Stresi sot derisa ishte duke qëndruar në oborr jashtë me disa prej banorëve të tjerë të Big Brother Vip Kosova e ka bërë një reagim qesharak.

Në ato moment të këtij veprimi ai ishte duke e pritur kafenë ekspreso që ia kishte përgatitur Vedati.

“Ekspreso, ekspreso”, tha Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mos-e-humbisni-kete-reagim-qesharak-te-stresit-brenda-shtepise-video/