Mos e humbisni skeçin e Vedatit dhe të Artanit në dhomën e gjumit (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati ka hyrë në një rol tjetër gjatë natës, derisa ishte i shtrirë në dhomën e gjumit.

Humorisit u ndihmua nga Artani, të cilin e kishte pranë.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe dëgjoni me vëmendje rrëfimin e Vedatit në një rol tjetër.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mos-e-humbisni-skecin-e-vedatit-dhe-te-artanit-ne-dhomen-e-gjumit-video/