“Mos fol kur nuk e di”, Xhuli dhe Vedati “përplasen” për marihuanën (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana dhe Vedati kanë debatuar sot lidhur me përdorimin e narkotikëve në mjekësi.

Juliana i tha humoristit se disa substanca narkotike përdoren për shërim të sëmundjeve.

Ndërsa, Vedati i tha se kanabisi nuk përdoret për shërim të sëmundjeve, por sipas tij, mjekësia merret më shërimin e sëmundjeve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mos-fol-kur-nuk-e-di-xhuli-dhe-vedati-perplasen-per-marihuanen-video/