“Mos mu bo politikan këtu, ty po të pyes”, Juliana debaton për Mbresën me Brunon (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana ka debatuar me Brunon për sjelljet që Mbresa ka ndaj ti.

Ajo i ka thënë këngëtarit se disa herë Mbresa e ka korrigjuar atë.

“Mos e bëj shumë naivitetin se tani bie që nuk je i shkathët. Shpesh herë kur ajo të korrigjon ti vetëm qëndron. Ajo të ka korrigjuar që në ditën e parë që ke hyrë, nëse je naiv është diçka tjetër, apo nuk ta rrok është tjetër”.

“Ajo tallet me ty dhe ti nuk i thua asgjë, dua të di a je vërtetë naiv, apo nuk do ti kuptosh? Unë ty po të pyes mos mu bo politikan këtu, aje vërtetë naiv, seriozisht e kam”, ka thënë Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mos-mu-bo-politikan-ketu-ty-po-te-pyes-juliana-debaton-per-mbresen-me-brunon-video/