“Mos prek në familje”, nuk ka të ndalur përplasja e Stresit me Artanin (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Edhe sonte në Prime kanë vazhduar debatet e diskutimet mes Stresit dhe Artanit.

Artani është shprehur që një njeri që sulmon në familje, është i dobët, përcjell Klankosova.tv.

“Një njeri që të sulmon në familje, është shumë i dobët”, është shprehur Artani.

E në lidhje me këtë, një kundërpërgjigje e ka pasur edhe Stresi.

“Ti je më i dobët se unë”, ka qenë reagimi i Stresit, pas kësaj që i tha Artani atij.

Source:
https://klankosova.tv/mos-prek-ne-familje-nuk-ka-te-ndalur-perplasja-e-stresit-me-artanin-video/