“Mos rrej, mashtruese”, Andi fillon të qajë pas përplasjes me Xhulin (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Xhuli kanë vazhduar diskutimet e debatet edhe gjatë javës.

Gjatë diskutimeve, në një moment Andi i ka thënë mashtruese Xhulit, përcjell Klankosova.tv.

“Mos rrej, mashtruese”, është shprehur Andi, derisa ka filluar të qajë pas përplasjes me Xhulin.

Source:
https://klankosova.tv/mos-rrej-mashtruese-andi-fillon-te-qaje-pas-perplasjes-me-xhulin-video/