“Mu ka dridh zemra”, Artanit nuk i del inati me Stresin (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Edhe pse natës Prime, Artani ka diskutuar me Brunon për përplasjen me Stresin.

Ai tha se i është dridhur zemra, dhe se nuk e ka pritur se do ia kthente fanelën e dhuruar me shumë dashuri, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni më poshtë bisedën e plotë të aktorit me artistin nga Shqipëria.

Source:
https://klankosova.tv/mu-ka-dridh-zemra-artanit-nuk-i-del-inati-me-stresin-video/