“Në gjep të vogël të shti, s’merrem me ty se je i parëndësishëm”, i thotë Xhuli-Artanit (VIDEO)

2023-03-04

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka pasur një përplasje goxha të nxehtë me Artanin, e ku në ndihmë i erdhi Stresi.

Në një prej momenteve të diskutimit të zëshëm, Xhuli ia ka bërë me dije Artanit se nuk e numëron si konkurrent të fortë.

“Artan unë nuk merrem me ty hiç sepse nuk je i rëndësishëm. Nejse mos të të jap marketing. Ty në gjep të mbaj”, i ka thënë Xhuli, pos tjerash Artanit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ne-gjep-te-vogel-te-shti-smerrem-me-ty-se-je-i-parendesishem-i-thote-xhuli-artanit-video/