“Ne nuk jemi në xhami”, Mbresa teksa diskutojnë për çështjen e epitetit “gjarpër” (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa dhe Vivi kanë diskutuar në lidhje me epitetin ‘gjarpër’ që ia ka vënë Stresi.

Ajo është shprehur se i ka thënë Stresit që të mos i vëjë më epitete, përcjell Klankosova.tv.

“Ne nuk jemi në xhami këtu. Unë i kam thënë a kishe mujt mos me më thënë ‘gjarpër'”, është shprehur Mbresa.

Source:
https://klankosova.tv/ne-nuk-jemi-ne-xhami-mbresa-teksa-diskutojne-per-ceshtjen-e-epitetit-gjarper-video/