“Nëse do të kishit mundësi me kthy kohën, në cilën epokë do të ktheheshit?”, pyet Andi (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi ka biseduar sot me Mbresën dhe Stresin për gjëra të ndryshme.

Ai i ka pyetur ata se nëse do të kishin mundësi ta kthenin kohën mbrapa, në cilën periudhë do të dëshironin që të kthehen.

Stresi ia ktheu përgjigjen duke i thënë se do të dëshironte të jetonte gjatë viteve të 90-ta.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/nese-do-te-kishit-mundesi-me-kthy-kohen-ne-cilen-epoke-do-te-ktheheshit-pyet-andi-video/