“Ngjuk-ngjuk”, Vedati shkakton shumë të qeshura me komentimin për lidhjen Andi-Gresa (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti më i ri i Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami ka komentuar pak me batuta, raportin e dyshes, Gresa dhe Andi.

Duke folur për dyshen, të cilët së fundmi janë parë të puthen e përqafohen në çdo kënd të shtëpisë, Vedati ka treguar një storie që i kishte ndodhur para pak orësh e që kishte të bëjë pikërisht me Andin dhe Gresën.

“Gresa dëshiron të thotë që ‘nuk të dua shumë, ngjuk ngjuk’. Dje në mëngjes, e pash një skenë në banjo të raportit Andi dhe Gresa, dhe më duket se kjo e kish pasur një plagë në dorë dhe Andi në mënyrë gjentile ia frynte duke menduar se po ia mbyllte”, ka thënë Vedati.

Source:
https://klankosova.tv/ngjuk-ngjuk-vedati-shkakton-shume-te-qeshura-me-komentimin-per-lidhjen-andi-gresa-video/