https://klankosova.tv/nis-darka-e-banoreve-te-nominuar-transmetohet-live-edhe-ne-youtube-video/

2023-03-02

334269678 124732140537818 6238802012998012067 N.jpg

Siç e do tradita, ka nisur të mbahet darka e konkurrentëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova.

Në tryezë sonte të ulur janë të gjashtë banorët e nominuar, përfshirë: Xhulin, Stresin, Mbresën, Vedatin, Melisën dhe Artanin.

Darka e të nominuarve është duke u transmetuar ‘live’ edhe në platformën YouTube, ndërkaq formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/nis-darka-e-banoreve-te-nominuar-transmetohet-live-edhe-ne-youtube-video/