Noizy bën thirrje për ta votuar Stresin (FOTO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi është në mesin e të nominuarve për këtë javë, dhe me këtë rast, reperi i njohur shqiptar rrezikohet të eliminohet nëse publiku vendos.

Miku i tij, poashtu reper i famshëm, Noizy, me të cilin është pajtuar disa muaj më parë, ka bërë thirrje për ta votuar Stresin.

Ai ka postuar fotografinë e banorit të BBVK-së në Instagram me numrat në të cilët duhet votuar për të qëndruar në shtëpi, njofton Klankosova.tv.

Shihni postimin më poshtë.

Strrr.png

Source:
https://klankosova.tv/noizy-ben-thirrje-per-ta-votuar-stresin-foto/