Nuk mbarojnë problemet e Xhulit për rrobat e Andit (VIDEO)

2023-01-19

Big Brother Vip Kosova Banoret

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Andi dhe Xhuli kanë pasur përplasje edhe për rroba.

Andi i ka thënë Xhulit që të mos ia pastrojë rrobat e tij, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, Xhuli është shprehur se nuk po di si të veprojë me rrobat e tij, derisa ka marrë disa këshilla nga Arta.

“Unë nuk po di çka me ba”, është shprehur Xhuli në bisedë me Artën.

Source:
https://klankosova.tv/nuk-mbarojne-problemet-e-xhulit-per-rrobat-e-andit-video/