“Nuk shkon kurgjo me bërryla”, Vedati flet për debatet brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët mbrëmë kanë shijuar bashkë një darkë në oborrin e shtëpisë.

Në një diskutim me Brunon, banori i ri, komediani i njohur kosovar, Vedati, tha se nuk shkon asgjë me bërryla.

Ai e kishte fjalën për debatet që krijohen brenda shtëpisë. Për këtë, aktori tutje tha se janë njerëz me famë në fusha të ndryshe dhe për këtë duhen kenë kujdes, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/nuk-shkon-kurgjo-me-berryla-vedati-flet-per-debatet-brenda-shtepise-video/