‘Nysat’ nisin të shijojnë darkën e të nominuarve (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët aktuale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova kanë nisur të shijojnë darkën e të nominuarve, që i paraprinë Prime të natës së premtë.

Ata po shijojnë ushqimet e gatuara nga “French Tacos”, derisa gjatë mbrëmjes pritet t’i përgjigjen një sërë pyetjesh interesante e pikante.

Për dikë prej tyre kjo darkë do të jetë e fundit brenda BBVK-së, derisa nesër në Prime pritet që të përzgjidhen finalistët e edicionit të parë.

Darkën e sotme mund ta ndiqni ‘live’ edhe në kanalin zyrtar të Big Brother VIP Kosova në platformën YouTube.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/nysat-nisin-te-shijojne-darken-e-te-nominuarve-video/