‘Nysat’ pranojnë dhurata parfume luksoze nga kompania e famshme “EBC Cosmetics” (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova janë surprizuar gjatë kësaj nate gjysmëfinale edhe nga kompania “EBC Cosmetics”.

Kompania lider në industrinë e kozmetikës “EBC Cosmetics” ka ofruar sonte dhurata, parfuma të brendeve luksoze për banorët e Big Brother VIP Kosova.

Ata kanë shkuar për t’i tërhequr dhuratat e tyre në dhomën e lojërave, derisa i pëlqyen goxha shumë ato.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/nysat-pranojne-dhurata-parfume-luksoze-nga-kompania-e-famshme-ebc-cosmetics-video/