Olti-Vedatit: Je tjetër gjë në Prime e tjetër gjatë javës, Vedati: Dyshoj që e ke përcjellë 24/7 (VIDEO)

2023-03-03

Olti.jpg

Opinionisti i BBVK-së, Olti Curri i ka thënë Vedatit se sillet ndryshe gjatë javës, e ndryshe në Prime.

“Ti je tjetër gjë në Prime e tjetër gjatë javës, do të kisha shumë qejf të vija të debatoja me ty gjatë javës”, u shpreh Olti.

Ndërkaq, Vedati iu drejtuar Oltit se dyshon që e ka përcjellur gjatë gjithë javës.

“Ishalla ke mbrri me më përcjell gjatë gjithë javës, po dyshoj që nuk i ke parë”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Source:
https://klankosova.tv/olti-vedatit-je-tjeter-gje-ne-prime-e-tjeter-gjate-javes-vedati-dyshoj-qe-e-ke-percjelle-24-7-video/