Olti-Vedatit: Loja po bëhet e pistë, e ke quajtur Xhulin të përdalë (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Një diskutim gjatë Prime të sontëm është zhvilluar mes opinionistit, Olti Curri dhe banorit, Vedat Bajrami.

Olti i ka thënë Vedatit, se mes rreshtash, e ka quajtur Xhulin të përdalë.

“Më lejo të paragjykojë edhe unë që ti Xhulin e ke quajtur nën rreshta të përdalë”, është shprehur Olti.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/olti-vedatit-loja-po-behet-e-piste-e-ke-quajtur-xhulin-te-perdale-video/