“Pak famë Gratis”, nga llogaria e Instagramit të Stresit publikohen bisedat e tij private me Melisën (VIDEO)

2023-03-01

333786237 2264972053709663 5743862820571323135 N.jpg

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, rep artisti Stresi po vazhdon të mbetet ndër banorët më të komentuar, derisa me lojën e tij jehonë ka bërë gjithandej, përfshirë edhe mediat sociale.

Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, vetëm në llogarinë e Instagramit është shumë pranë të arrijë plot 1 milion ndjekës, teksa në të njëjtën llogari sonte janë publikuar disa imazhe thumbuese për banoren tjetër të BBVK-së, Melisën.

Pas debatit të Melisës dhe Stresit, ekipi i tij menaxhues i Instagramit të rep artistit ka bërë publike bisedat, ku vihet re se konkurrentja e tij i ka shkruar disa herë.

Në imazhet e publikuara nuk shihet asnjë përgjigje e Stresit ndaj saj, vetëm Melisa duke zhvilluar monolog me vetveten – por, siç e dimë ky aplikacion ka mundësinë e fshirjes së mesazheve të dërguara.

“Atëherë meqë disa persona nuk kanë arritë që të marrin famën nga show-et televizive dhe nga aty të vetëquhen këngëtare, dhe nuk po mund të arrijnë famën as në reality show BBVK dhe duke u munduar të bëjnë famë duke u kapur me Stresit, atëherë detyrohemi t’i shpërblejmë me pak famë gratis”, thuhet në reagimin e ndarë në Instagramin e Stresit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

330896704 728286978952848 5748198027432295790 N.jpg

333104547 199774486069342 2556509879369971041 N.jpg

333325064 1106693116838843 8446859050567839811 N 650x1024.jpg

333670145 228188079651172 1571620658414800920 N 528x1024.jpg

 

Source:
https://klankosova.tv/pak-fame-gratis-nga-llogaria-e-instagramit-te-stresit-publikohen-bisedat-e-tij-private-me-melisen-video/