Pas debatit që e pati me Mbresën, Bruno qohet nga darka e të nominuarve (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Bruno sot e pati një debat të ashpër në darkën e të nominuarve me Mbresën.

Si pasojë e debatit, ai për një moment u ngrit nga darka duke thënë se nuk dëshiron të vazhdohet darka me fjalë që nuk i pëlqejnë.

Bruno më pas u kthye në darkë.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/pas-debatit-qe-e-pati-me-mbresen-bruno-qohet-nga-darka-e-te-nominuarve-video/