Për 8 Marsin, Agrocoop ka menduar edhe për banorët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Banorët e Big Brother Vip Kosova e patën një detyrë të lezetshme dhe këndshme nga kompania “Agrocoop”.

Ata patën për të krijuar nga një buqetë me lule për nder të 8 marsit, të cilat iu dërguan kujtdo që banorët dëshiruan.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/per-8-marsin-agrocoop-ka-menduar-edhe-per-banoret-e-big-brother-vip-kosova-video/