Për çka e ndjen veten fajtor Andi në raport me vëllezërit e tij? (VIDEO)

2023-03-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi i ka treguar Brunos sot për një histori të jetës së vet.

Ai tregoi se kishte një kohë pa i parë vëllezërit e tij, pasi i jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke shtuar se kur ata kishin ardhur në Kosovë një herë ky nuk kishte qëndruar shumë me ata.

“E kisha një të dashur pata shkuar të ulem me të dhe jo me vëllezërit sa patën ardhur”, ka thënë Andi.

Ai u shpreh se kjo gjë e lëndon akoma kur e mendon si ka vepruar.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/per-cka-e-ndjen-veten-fajtor-andi-ne-raport-me-vellezerit-e-tij-video/