Për nder të 8 Marsit, Prince Caffe surprizon banorët (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Prince Caffe edhe këtë herë i ka befasuar banorët e Big Brother Vip Kosova.

Në nder të festës së gruas, 8 Marsit, Prince Caffe mendoi për pjesëtarët e shtëpisë më të madhe në vend.

Brendi më i madh i kafesë në vend u ka sjellë sot kartolina të personalizuara nysave të BBVK-ës, në të cilat ata kishin për të shkruar vargje dhe për t’ia kushtuar kujtdo që dëshirojnë.

Ata kishin për të shkruar të dhënat e personave dhe adresën se ku do të dërgoheshin kartolinat për nder të 8 Marsit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/per-nder-te-8-marsit-prince-caffe-surprizon-banoret-video/