Përplasen Himena dhe Artani, nuk heziton të përfshihet as Xhuli (VIDEO)

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 221354.png

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Himena pas rikthimit disa orësh në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, la të kuptohej se ishte goxha në formë për debate.

Kësisoj, Himena u përplas me Artanin, e më pas edhe me Xhulin, pasi kjo e fundit i doli në mbrojtje aktorit.

Por, gjithsesi, për ta kuptuar të tërë situatën, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/perplasen-himena-dhe-artani-nuk-heziton-te-perfshihet-as-xhuli-video/