“Përplasen” Xhuli e Mbresa, dhe arsyeja është finalja (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa dhe Xhuli janë përplasur mbrëmë me njëra-tjetrën.

Ato kanë folur për finalen, për të cilën Mbresa e pyeti Xhulin se çka e bën më shumë autoritare për t’i dërguar banorët e tjerë në finale.

“Prit e përcjell”, përgjigjet Xhuli.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga debati mes tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/perplasen-xhuli-e-mbresa-dhe-arsyeja-eshte-finalja-video/