“Përplasja” mes Himenës dhe Artës lidhur me komentin e aktores për raportin me Artanin (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Himena është njëra ndër banoret që shtëpisë Big Brother VIP Kosova iu bashkua të premten.

Ndërkaq, ajo një përplasje e pati me Artën, në lidhje me raportin e saj me Artanin, përcjell Klankosova.tv.

“Mos e ngacmo shumë me duart e tua se i bën problem ndoshta nga shtëpia”, ishte komenti i Artës, drejtuar Himës, i cili ishte fillimi i përplasjes mes dy banoreve.

Source:
https://klankosova.tv/perplasja-mes-himenes-dhe-artes-lidhur-me-komentin-e-aktores-per-raportin-me-artanin-video/