Pika më e fortë që e dërgoi në finale? Mbresa i përgjigjet pyetjes së publikut (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa ka thënë se sinqeriteti është njëra prej pikave të saja më të forta që e ka dërguar drejt finales së madhe të Big Brother Vip Kosova.

“Kur kam hyrë nuk kam pasur ndonjë synim të qartë ku të mbërrijë, kam ardhur për një ekstra eksperiencë”.

“Mendoj që pika më e fortë është që jam reale, e sinqertë, kurdo që ndjejë diçka e kam shprehur”, ka thënë Mbresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/pika-me-e-forte-qe-e-dergoi-ne-finale-mbresa-i-pergjigjet-pyetjes-se-publikut-video/