“Po le allahile se ti nuk bën asgjë”, përplasen Vivien e Xhuli (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë natës së sontme Prime ka pasur debate dhe përplasje të shumta mes banorëve.

E ndër përplasjet ka qenë edhe ajo mes Vivienit dhe Xhulit, përcjell Klankosova.tv.

Xhuli filloi të tregonte për punët që kryen brenda shtëpisë, derisa Vivien i ka thënë se nuk ia ka kërkuar askush.

“Nuk ta ka kërkuar njeri moj”, është shprehur Vivien.

Ndërkaq, Xhuli i është kthyer Vivienit, duke i thënë se nuk bën asnjë punë.

Source:
https://klankosova.tv/po-le-allahile-se-ti-nuk-ben-asgje-perplasen-vivien-e-xhuli-video/