Prime i sotëm nis me një super spektakël

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Ka nisur spektakli i natës së sotme Prime i Big Brother VIP Kosova.

As sonte nuk do të mungojnë befasitë dhe një super shou.

Sonte, si çdo të hënë, banorët do të nominojnë njëri-tjetrin, por për dallim prej herëve të tjera do të ketë edhe eliminim.

Prime-n e sotëm mund ta ndiqni ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.

Source:
https://klankosova.tv/prime-i-sotem-nis-me-nje-super-spektakel/