Pse Stresit po i dhimbset Melisa? (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi ka thënë së fundmi se po i dhimbset Melisa.

Këtë ia tha reperi Gresës, derisa ishin bashkë në dhomën e gjumit. Fjala ishte për historinë e ngacmimit seksual për të cilën Melisa ka vendosur të flasë vet.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/pse-stresit-po-i-dhimbset-melisa-video/