“RC Cola” vjen me dizajn të ri, banorët e BBVK-së do ta provojnë të parët (VIDEO)

2023-03-03

Screenshot 2023 03 03 222518.png

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova do të kenë mundësinë që të parët ta shijojnë pijen vendore “RC Cola” me ambalazh të ri.

Kësisoj, me shijen e njëjtë, por me ambalazh të ri e më unik, “RC Cola” do të bjerë në duart e ‘nysave’ që prej sonte.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/rc-cola-vjen-me-dizajn-te-ri-banoret-e-bbvk-se-do-ta-provojne-te-paret-video/