Rrëfim emocionues dhe i pathënë më parë nga Stresi (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Sonte ishte momenti i rrëfimit të Stresit për jetën e vet.

Me emocione e të pathëna u karakterizua rrëfimi i reperit shqiptar.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/rrefim-emocionues-dhe-i-pathene-me-pare-nga-stresi-video/