Rrëfimi sensitiv dhe i pathënë më parë nga Gresa (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Ashtu siç jemi mësuar tash e sa javë, edhe gjatë kësaj natë Prime një prej konkurrenteve ka shpalosur detaje dhe të pathëna nga jeta e saj.

Bëhet fjalë për Gresën, e cila e gjendur përballë kësaj rubrike ka emocionuar të gjithë me rrëfimin e saj emocional.

Modelja ka folur për lidhjen e ngushtë me babain e saj, vuajtjen nga ankthi prej më shumë se dy vjetësh si dhe shumë detaje të tjera, të cilat mund t’i zbuloni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/rrefimi-sensitiv-dhe-i-pathene-me-pare-nga-gresa-video/